Otázky a odpovědi

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Informace o složení výrobků a alergenech

Jakým způsobem reklamovat zboží

Dopékané pečivo

Na vybraných prodejnách si můžete zakoupit Dopékané pečivo.

Čepovaná vína

Na vybraných prodejnách si můžete zakoupit čepované víno.

Doplňky stravy, léky

Na vybraných prodejnách si můžete zakoupit Doplňky stravy.

Mohu použít dárkové poukázky?

 Tyto papírové poukazy jsme ve Flop Topu zrušili a teď jsou pouze nabízeny na franšízových prodejnách Flop !!!!

Na našich franšízových prodejnách Flop je možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 200, 300, 500 a 1 000 Kč. Udělejte radost svým blízkým a kupte jim náš dárkový poukaz, za který si můžou vybrat jakékoli zboží v naší prodejně. Dárkové poukázky jsou k dostání na pokladně v prodejně Flop. V této prodejně ji pak můžete použít na nákup jakéhokoli zboží z nabídky. V případě, že hodnota vámi nakoupeného zboží nedosáhne částky na poukázce, peníze se nevrací. V případě, že hodnota vámi nakoupeného zboží částku na poukázce překročí, lze si zboží doplatit.

 

Za jaké stravenky mohu nakoupit?

Ve většině prodejen Flop a ve všech prodejnách FlopTop přijímáme tyto druhy stravenek: Sodexho Pass, Chéque Déjeuner a Edenred.

Mohu si v prodejně dobít mobilní telefon?

Ano. Na našich prodejnách si můžete nechat dobít kredit svého mobilního telefonu.

Co znamená CASHBACK?

Pokud si v prodejně vyberete zboží v hodnotě nejméně 300 Kč a za svůj nákup zaplatíte platební kartou vydanou v ČR, můžete při platbě požádat o výběr v hotovosti a pokladní vám zvolenou částku vyplatí. Minimální částka výběru je 100 Kč, maximální 1 500 Kč. Částka musí být dělitelná stovkou.

Podporuje FLOP české výrobce?

Ano. Rozhodli jsme se maximálně podporovat regionální dodavatele potravin, proto se v našich letácích začal objevovat nový symbol „ČESKÁ VÝROBA“ . Snažíme se Vám tím zjednodušit výběr potravin českého původu. Potraviny označené tímto symbolem jsou vyrobené v České republice.

Chtěli bychom Vám také přiblížit původ naší firmy, proto se v těchto dnech začínáte setkávat s novým sloganem „NEMUSÍME SE SCHOVÁVAT ZA ČESKOU VLAJKU – JSME ČESKÝ OBCHOD“. Velmi málo obchodních řetězců v ČR si může dovolit takové tvrzení a jsme moc rádi, že Vám ho s čistým svědomím můžeme sdělit právě my. Původ naší firmy je totiž ryze Český, bez účasti jakéhokoliv zahraničního partnera. PLATÍME ČESKÉ DANĚ!

Podporuje FLOP nějaké zajímavé projekty nebo organizace?

Flop podporuje Národní tým českých kuchařů. Od roku 2014 se Flop stal partnerem českého národního týmu kuchařů. Flop je ryze český řetězec, proto podporuje českou úspěšnou reprezentaci kuchařů. Za to se jejich recepty pravidelně objevují v akčních letácích. Máte tak možnost vybrat si z výrobků prodávaných v těchto letácích a přitom vařit s těmi nejlepšími. Rádi budeme tento úspěšný tým podporovat i během roku 2016.

Flop podporuje očkování proti tetanu. Firma Flop se stala partnerem vánočního charitativního koncertu QUEENIE, který se konal pod záštitou organizací Kiwanis a UNICEF. Tímto koncertem jsme podpořili očkování proti tetanu pro 129 milionů žen a novorozenců v rámci celosvětového projektu Eliminate. Každá zakoupená vstupenka pomohla a možná zachránila lidský život.

Flop podporuje Zoo v Hluboké nad Vltavou. Český řetězec Flop podporuje od roku 2004 Zoologickou zahradu Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Každý rok na jaře zde Flop sponzoruje „křtění kůzlátek“, jejichž je celoročním mecenášem. Akce se koná na velikonoce a je věnovaná hlavně dětem. Je odměnou sledovat radostné tváře dětí, které si mohou hrát v přírodě a ještě dostanou nějakou tu dobrotu pro dobrou náladu.

Flop podporuje Dětský domov v Senožatech. Od roku 1998 podporuje společnost Flop dětský domov v Senožatech. Dětem přispíváme každoročně na rekreaci. Samozřejmostí jsou i dárečky ke Dni dětí, na Mikuláše nebo Vánoce. Chceme pomáhat i se vzděláním a to tak, že dětem, které jsou přijati na vysokou školu věnujeme notebook. Budeme rádi, když naše pomoc povede k snazšímu zapojení mladých lidí do běžného života. Pokud by měl někdo chuť a možnost přispět jakoukoli pomocí těmto dětem, může se obrátit na www.ddsenozaty.cz