Čepovaná vína

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Čepovaná vína

Čepovaná vína

Velmi dobré a dlouholeté obchodní vztahy s našimi partnery a dodavateli se odráží na vysoké kvalitě čepovaného vína, které téměř vždy vybíráme v jižních státech Evropy. Klimatické podmínky, délka slunečního svitu, velká výměra vinic, to vše dává výborný základ pro pěstování základních odrůdových vín za přijatelné ceny.

Pečlivě dohlížíme na kvalitu vína při posledních fázích výroby, tedy ještě před stáčením do keg sudů. Naši proškolení sommelieři degustují každou novou šarži vína, abychom mohli zákazníkům nabídnout jen nejlepší kvalitu v daném segmentu vín.
Jedna z velkých předností čepovaného vína, oproti lahvovému, je možnost ochutnání zákazníkem ještě před natočením do PET lahve, přímo na prodejním místě, a tím si ověřit kvalitu ještě před zaplacením.