Dětský domov Senožaty

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Dětský domov Senožaty

Slogan Flopu je: „Obchod s českým srdcem“. Za tím si stojíme. A nejen v obchodě. I projekty, které podporujeme jsou české, a mají podpořit lepší život v naší zemi.

Mezi naše nejdůležitější patří podpora Dětského domova Senožaty.  Již více než deset let přispíváme domovu každý rok částkou 50 tisíc Kč.  V roce 2018, kdy Flop slavil 20 let na českém trhu, to byla částka 100 000 Kč. Děti za tyto peníze vyjíždí na pobyty v přírodě, mohou například navštívit Lipno, projít hory na Slovensku, strávit čas v přírodě na táboře a podobně. Také poskytujeme domovu drobnější podporu v podobě cukrovinek při pořádání dětských dnů nebo u příležitosti Čerta a Mikuláše. Oblíbené jsou i dárky na Vánoce, jako například notebooky pro studenty apod.

Z celého srdce si přejeme, aby děti, které musí strávit své dětství v domově, měly co nejvíce příjemných vzpomínek a vycházely z domova s chutí do zdravého, plnohodnotného života. Proto tyto děti podporujeme, jak nejlépe umíme.