Karta plná výhod

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Karta plná výhod

Karta plná výhod

Připravili jsme pro Vás nový věrnostní program. Prodejny zařazeny do věrnostního programu jsou označeny novým logem a motivy FLOP TOP.

Věrnostní program TOP VÝHODY.
Při nákupu s TOP kartou můžete čerpat výhody našeho nového věrnostního programu TOP VÝHODY. Pokud vyplníte registrační formulář a odevzdáte na vaší prodejně Flop Top, obdržíte zdarma TOP kartu, kterou můžete začít ihned využívat. Za každý váš nákup získáte body a ty můžete proměnit za řadu dárků.

Podmínky a pravidla pro užívání TOP karty naleznete ZDE

Získání dárku
Máte možnost vybírat si dárky podle stavu vašeho bodového konta, pokud nastřádáte dostatečný obnos bodů pro dárek, který jste si vybrali. O vydání dárku požádejte pracovnici na pokladně, která vám poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší TOP karty odečte hodnota vámi vybraného dárku. K vyzvednutí dárku je nutné předložit doklad totožnosti. Máte i možnost zvýšit rychlost načítání vašeho bodového konta. Využijete-li možnosti nákupu přes TOP kartu i pro své rodinné příslušníky. Můžete využít ještě další tři karty pro svou rodinu, jejichž bodová konta se budou načítat na hlavní kartu, na kterou jste vyplnili registrační formulář.

Upozornění: Za nákup dobíjecích kupónů mobilních operátorů ani dobití telefonu na pokladně se body na zákaznickou kartu nepřipisují! Body se také nenačítají za platbu stravenkami.
Děkujeme za pochopení.

V případě ztráty vaši karty se o své našetřené body nemusíte bát, vydáme vám novou a body ze ztracené karty převedeme. Jelikož je karta vázaná na jméno, nemůže si ani nikdo jiný vaše dárky vyzvednout.

Přehled dárků naleznete ZDE