Karta plná výhod

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Karta plná výhod

Karta plná výhod

Vážení zákazníci.

 Nabídka dárků do věrnostního kola Top Výhody je prodloužena do 30.4.2019. Nová nabídka bude od 1.5.2019!

  V případě, že budete chtít objednat nějaký dárek z předchozího kola, prosím informujte se na vaší prodejně. Některé z dárků předchozího kola budou k dispozici ještě do konce dubna!

POZOR!  Body na TOP kartě zůstávají tak dlouho (nepropadnou), dokud si je nevyberete za jeden z dárků, bez ohledu na nabídku jednotlivých kol nebo pokud se nezmění pravidla.

Věrnostní program Top Výhody.
Při nákupu s TOP kartou můžete čerpat výhody našeho nového věrnostního programu Top Výhody. Pokud vyplníte registrační formulář a odevzdáte na vaší prodejně Flop Top, obdržíte zdarma TOP kartu, kterou můžete začít ihned využívat. Za každý váš nákup získáte body a ty můžete proměnit za řadu dárků.

Podmínky a pravidla pro užívání TOP karty naleznete ZDE

Získání dárku
Máte možnost vybírat si dárky podle stavu vašeho bodového konta, pokud nastřádáte dostatečný obnos bodů pro dárek, který jste si vybrali. O vydání dárku požádejte pracovnici na pokladně, která vám poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší TOP karty odečte hodnota vámi vybraného dárku. K vyzvednutí dárku je nutné předložit doklad totožnosti. Máte i možnost zvýšit rychlost načítání vašeho bodového konta. Využijete-li možnosti nákupu přes TOP kartu i pro své rodinné příslušníky. Můžete využít ještě další tři karty pro svou rodinu, jejichž bodová konta se budou načítat na hlavní kartu, na kterou jste vyplnili registrační formulář.

Upozornění:  Za nákup cigaret a tabákových výrobků, dobíjecích kupónů mobilních operátorů,  dobití telefonu na pokladně ani za vratné obaly se body na zákaznickou kartu nepřipisují! Body se také nenačítají za platbu stravenkami.
Děkujeme za pochopení.

V případě ztráty vaši karty se o své našetřené body nemusíte bát, vydáme vám novou a body ze ztracené karty převedeme. Jelikož je karta vázaná na jméno, nemůže si ani nikdo jiný vaše dárky vyzvednout.

Přehled dárků naleznete ZDE