Karta plná výhod

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Karta plná výhod

Karta plná výhod

Vážení zákazníci.

 Nabídka dárků do věrnostního kola Top Výhody platí od 1.4.2020 do 31.3.2021 

 

POZOR!  Body na TOP kartě zůstávají tak dlouho (nepropadnou), dokud si je nevyberete za jeden z dárků, bez ohledu na nabídku jednotlivých kol nebo pokud se nezmění pravidla.

Věrnostní program Top Výhody.
Při nákupu s TOP kartou můžete čerpat výhody našeho nového věrnostního programu Top Výhody. Pokud vyplníte registrační formulář a odevzdáte na vaší prodejně Flop Top, obdržíte zdarma TOP kartu, kterou můžete začít ihned využívat. Za každý váš nákup získáte body a ty můžete proměnit za řadu dárků.

Podmínky a pravidla pro užívání TOP karty naleznete ZDE

Získání dárku
Máte možnost vybírat si dárky podle stavu vašeho bodového konta, pokud nastřádáte dostatečný obnos bodů pro dárek, který jste si vybrali. O vydání dárku požádejte pracovnici na pokladně, která vám poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší TOP karty odečte hodnota vámi vybraného dárku. K vyzvednutí dárku je nutné předložit doklad totožnosti. Máte i možnost zvýšit rychlost načítání vašeho bodového konta. Využijete-li možnosti nákupu přes TOP kartu i pro své rodinné příslušníky. Můžete využít ještě další tři karty pro svou rodinu, jejichž bodová konta se budou načítat na hlavní kartu, na kterou jste vyplnili registrační formulář.

Upozornění:  Za nákup cigaret a tabákových výrobků, dobíjecích kupónů mobilních operátorů,  dobití telefonu na pokladně ani za vratné obaly se body na zákaznickou kartu nepřipisují! Body se také nenačítají za platbu stravenkami.
Děkujeme za pochopení.

V případě ztráty vaši karty se o své našetřené body nemusíte bát, vydáme vám novou a body ze ztracené karty převedeme. Jelikož je karta vázaná na jméno, nemůže si ani nikdo jiný vaše dárky vyzvednout.

Přehled dárků naleznete ZDE

Popis dárků naleznete ZDE