Dobrý výběr

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Dobrý výběr

Dobrý výběr

Vybíráme pro Vás kvalitní produkty za dostupné ceny a zařazujeme je pod vlastní značku Dobrý výběr. Mezi tyto výrobky patří například Kakaové sušenky s kokosem, které naše děti tak zbožňují. Velké oblibě se těší lahodný Kečup jemný , semolinové těstoviny Excellent a Spaghetti či bezvaječné tříbarevné těstoviny Tricolore. Za vyzkoušení rozhodně stojí i sterilovaná zelenina nebo naše Brambůrky s příchutí soli. Pod značkou Dobrý výběr najdete, kromě potravinářského zboží i zboží drogistické – konkrétně řadu hygienických potřeb Papilio nebo sadu čistících prostředků Sapido.

Sortiment značky Dobrý výběr neustále rozšiřujeme a zaměřujeme se na to nejlepší a cenově nejzajímavější zboží od českých výrobců. Nemusíte tak ztrácet čas s hledáním nejvýhodnější ceny a kvality – se značkou Dobrý výběr nakoupíte vždy výhodně…