O firmě

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

O firmě

O firmě

Jsme síť českých potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě.

Jsme stabilní, ryze česká společnost sdružující franšízové a smluvní prodejny. Zakládajícím členem a leaderem sítě je společnost FLOSMAN a.s. Od roku 1997 se zabýváme prodejem nejen potravinářského, ale i drogistického sortimentu. Naší prioritou je spolupráce s místními regionálními výrobci a dodavateli. Zaměřujeme se na prodej českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost. Náš firemní slogan „Flop je Vaše jistota!“ vyjadřuje snahu o to, aby si zákazník vždy vybral z osvědčených výrobků, které zná a které mu poskytnou záruku kvality.

Neustále rozšiřujeme náš sortiment, dbáme na kvalitu a dobrou cenu zboží. Do sortimentu pravidelně zařazujeme i novinky, které vybírá naše obchodní oddělení za asistence zkušených poradců. Například naše nabídka uzenin a mléčných výrobků je našimi zákazníky velmi oceňována (vítána). Naše prodejny jsou situovány v centrech měst a obcí nebo v dobře dostupných lokalitách a vybaveny tak, aby nakupování bylo pro Vás příjemné a pohodlné. Náš personál Vám vždy ochotně poradí s výběrem zboží a ochotně zodpoví Vaše dotazy.

Stále pro Vás připravujeme něco nového – zavedli jsme dárkové poukazyvěrnostní program, kde s naší TOP kartou získáte řadu výhod. V našich prodejnách si můžete dobít kredit mobilního telefonu, platit stravenkami nebo využít peněžní službu CAHSBACK. Dvakrát měsíčně pro Vás připravujeme akční leták, kde si můžete přehledně vybrat z naší široké nabídky nebo sledovat naše víkendové akce a nakupovat za ty skutečně nejlepší ceny. Můžete se zúčastnit našich pravidelných soutěží a vyhrávat zajímavé a atraktivní ceny. Přejeme si, abyste se u nás cítili  jako doma.