Věrnostní program Flop Top

Jsme český řetězec potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Najdete u nás nejen potravinářský, ale i drogistický sortiment. Prodejny Flop se zaměřují na prodej místních českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost.

Věrnostní program Flop Top

Věrnostní program Flop Top

Od 1.4. jsme pro vás připravili novou nabídku dárků věrnostního programu Top Výhody.  V případě, že budete chtít objednat nějaký dárek z předchozího kola, prosím informujte se na vaší prodejně. Některé z dárků předchozího kola budou k dispozici ještě do konce dubna!

Věrnostní program Top Výhody.
Při nákupu s TOP kartou můžete čerpat výhody našeho nového věrnostního programu Top Výhody. Pokud vyplníte registrační formulář a odevzdáte na vaší prodejně Flop Top, obdržíte zdarma TOP kartu, kterou můžete začít ihned využívat. Za každý váš nákup získáte body a ty můžete proměnit za řadu dárků.

Podmínky a pravidla pro užívání TOP karty naleznete ZDE

Získání dárku
Máte možnost vybírat si dárky podle stavu vašeho bodového konta, pokud nastřádáte dostatečný obnos bodů pro dárek, který jste si vybrali. O vydání dárku požádejte pracovnici na pokladně, která vám poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší TOP karty odečte hodnota vámi vybraného dárku. K vyzvednutí dárku je nutné předložit doklad totožnosti. Máte i možnost zvýšit rychlost načítání vašeho bodového konta. Využijete-li možnosti nákupu přes TOP kartu i pro své rodinné příslušníky. Můžete využít ještě další tři karty pro svou rodinu, jejichž bodová konta se budou načítat na hlavní kartu, na kterou jste vyplnili registrační formulář.

Pozor změna!! Vybrané dárky můžete doplatit až od 75 000 bodů. Bližší informace v pravidlech věrnostního programu.

Upozornění: Dle pravidel věrnostního programu se body nenačítají na zákaznickou kartu za nákup dobíjení mobilních telefonů, vratných obalů, cigaret a při platbě stravenkami.

Děkujeme za pochopení.

V případě ztráty vaši karty se o své našetřené body nemusíte bát, vydáme vám novou a body ze ztracené karty převedeme. Jelikož je karta vázaná na jméno, nemůže si ani nikdo jiný vaše dárky vyzvednout.

Přehled dárků naleznete ZDE