Vaše karta
TOP výhody

TĚŠTE SE NA NOVÝ VĚRNOSTNÍ
PROGRAM TOP VÝHODY

Více informací naleznete zde.

S kartou TOP výhody se nakupuje lépe

S kartou TOP výhody máte u nás spoustu opravdových výhod. Nízké ceny a super dárky za nasbírané body. K tomu různé soutěže a další benefity určené pouze pro držitele karty TOP výhody. Připojte se do naší stále rostoucí rodiny a získejte výhody i vy!

PROČ MÍT KARTU TOP VÝHODY?

Poslední šance na dárky

UŠETŘÍTE!

Pravidelně pro vás vybíráme top produkty, které mají držitelé karty za ještě nižší cenu. Všechny zvýhodněné nabídky najdete vždy v letáku. Sleva vás navíc nestojí žádné body!

SPECIÁLNÍ AKCE

Držitelé karet mohou v průběhu roku čerpat i další výhody, jako například speciální časově omezené věrnostní dárkové programy nebo akce se zbožím zdarma při nákupu s věrnostní kartou.

CHCI KARTU TOP VÝHODY

;

Jak získáte kartu TOP výhody?

1) Zažádejte si o kartu na prodejně

Kartu dostanete hned do ruky a můžete začít sbírat body i využívat letákové slevy s kartou.

h

2) Vyplňte online registrační formulář zde

Registrační formulář v listinné podobě již od 1.12. 2023 není možné vyplnit na prodejně. Registrace je možná pouze online. 
Online vyplněním zamezíte případným chybám a navíc šetříte přírodu.

Pozor!

Vyzvednutou kartu je třeba registrovat a registraci potvrdit ve Vašem emailu. Pozor email může spadnout do nevyžádané či hromadné pošty.

Doplňte si své údaje v registračním formuláři, pokud je nemáte kompletní. Po vyplnění čísla kartičky a ověření jména zjistíte, jaké údaje vám chybí.

Neregistrované a nedoplněné karty budou ke dni 1.1.2024 zablokované a tedy nebudete moct již sbírat body a čerpat věrnostních výhody. Po její registraci bude karta opět odblokována a tudíž můžete opět začít využívat jejích výhod.

3) Začněte plně využívat své výhody

Při vyplnění online formuláře můžete vybírat dárky již druhý den.

Formulář

Ověřit kartu
Ve tvaru DD.MM.RRRR

Vyplňte prosím všechna pole formuláře

Musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů

* Odesláním formuláře prohlašuji, že uvedené údaje jsou pravdivé.

Potřebujete pomoc? Napište na topvyhody@flosman.cz.

Vždycky něco
navíc

Odpovědi na časté dotazy

Jak získám kartu TOP výhody?

Na prodejně si zažádáte o kartu, kterou vám hned na prodejně obratem předají. Vyplníte formulář, kam zadáte číslo obdržené karty a další údaje, aby mohla být karta plně funkční. Na kartu můžete ihned sbírat body. Dárky můžete vybírat jakmile je karta plně registrovaná v systému, což bývá max. do měsíce od odevzdání formuláře.

Jak zjistím počet bodů na kartě?

Počet bodů na kartě zjistíte na stránce se seznamem dárků zde. Zadejte jednoduše do políčka číslo karty, potvrďte kliknutím a uvidíte počet bodů.

Ztratil/a jsem kartu. Co mám dělat?

Nevadí, to se může stát. Stačí, když ztrátu nahlásíte na prodejně, kde vyplníte papírový formulář. Starou kartu zablokujeme a vystavíme vám novou, na kterou převedeme vaše nasbírané body.

Můžu kartu půjčit dceři?

Jistě! A synovi také! Každý, komu kartu svěříte, na ni může nakoupit a sbírat body do vašeho bodového konta. Při výběru dárků je však potřeba se prokázat občanským průkazem, takže výběr dárků již musíte absolvovat osobně.

Můžu mít více karet na jeden bodový účet?

To je to nejlepší, co můžete udělat! Na jeden bodový účet lze mít až 4 karty. Všichni nakupující tak přispívají body do jednoho účtu. Rychleji se tak dostanete na opravdu zajímavé hodnoty a můžete vybírat skvělé dárky.

Jakou platnost mají nasbírané body?

Aktuálně sbírané body mají platnost až do 31.12.2023. Do té doby si můžete vybírat mezi dárky. Doporučujeme však vybírat rychle, dárky podléhají sezonnosti a vámi vybraný už nemusí být k dostání.

Důležité informace

Síť českých potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě.

FLOSMAN | POTRAVINY CZ | DOBRÝ VÝBĚR

Adresa, kontakt:

FLOSMAN S.R.O.
CHÝNOVSKÁ 1917/9, TÁBOR 390 02

TEL.: 381 791 325
E-MAIL: info@flosman.cz

Sociální sítě: