V Jindřichově Hradci jsme představili zbrusu nový koncept prodejny. Má nový design, nepřetržitý provoz 24/7, samoobslužnou pokladnu a na střeše fotovoltaické panely.

Nová moderní prodejna Flop Top se v Jindřichově Hradci nachází v ulici 9. května 875. Na ploše přibližně 300 m2 představuje až 5 000 položek, a to od potravin přes drogistické zboží a pet food až po non-foodové sezónní artikly. Velký podíl mají produkty tuzemských dodavatelů, a to zejména v čerstvém sortimentu, kde je až 99 % české výroby. Z toho přibližně 40 % pochází od menších regionálních dodavatelů.  

Na nákup kdykoliv

Zákazníci si ve Flop Topu v Jindřichově Hradci pohodlně nakoupí kdykoliv, je totiž otevřen v režimu 24/7. Od 6.30 do 18.00 každý všední den, o víkendech pak od 7.00 do 13.00, mohou nakupující využít tradiční pultový prodej a obrátit se na ochotný personál prodejny. „Kromě běžných pokladen je k dispozici i jedna samoobslužná. Určená je pouze pro platby kartou. Mimo otvírací hodiny lidé nakoupí s pomocí mobilní aplikace DoKapsy. Stačí jim k tomu ověřená bankovní identita. Automatizovaný systém prodeje uplatníme letos ještě přibližně v pěti nových prodejnách Flop Top, například v Plzni na Náměstí Republiky. Další budou postupně přibývat, a to jak ve městech, tak v menších obcích,“ říká Petr Juliš, jednatel společnosti Flosman s.r.o.

V Jindřichově Hradci je pro zákazníky připraven také koutek, ve kterém si mohou pořídit kávu s sebou nebo rychlé občerstvení. U prodejny je parkoviště, takže je kromě rychlého svačinového vhodná také pro pohodlné větší rodinné nákupy.

Inovativní koncept vznikl v prostorách někdejší prodejny sítě Flop Top, kterou společnost kompletně zrekonstruovala a uzpůsobila novému stylu prodeje. Rekonstrukce proběhla s důrazem na společenskou odpovědnost a udržitelnost. Příkladem jsou instalované fotovoltaické panely a úsporné osvětlení. Od října 2023 bude na místě k dispozici také nabíjecí stanice pro elektrokola. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Jaké vás čekají slevy? Akční nabídky najdete vždy na našem webu.

Obchod s českým srdcem.

FLOSMAN | POTRAVINY CZ | DOBRÝ VÝBĚR

Adresa, kontakt:

FLOSMAN S.R.O.
CHÝNOVSKÁ 1917/9, TÁBOR 390 02

TEL.: 381 791 325
E-MAIL: info@flosman.cz

Sociální sítě: