O NÁS

  1. Úvod
  2. >
  3. O firmě

Jsme síť českých potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě.

Jsme stabilní, česká společnost sdružující franšízové a smluvní prodejny. Zakládajícím členem a leaderem sítě je společnost FLOSMAN a.s. Od roku 1997 se zabýváme prodejem nejen potravinářského, ale i drogistického sortimentu. Naší prioritou je spolupráce s místními regionálními výrobci a dodavateli. Zaměřujeme se na prodej českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost. Náš firemní slogan „Flop je Vaše jistota!“ vyjadřuje snahu o to, aby si zákazník vždy vybral z osvědčených výrobků, které zná a které mu poskytnou záruku kvality. Od roku 2021 koupila 100% akcií firmy FOSMAN a.s. investiční společnost Oriens a přejmenovala firmu na FLOSMAN s.r.o.

 

OBCHOD S ČESKÝM SRDCEM

Neustále rozšiřujeme náš sortiment, dbáme na kvalitu a dobrou cenu zboží. Do sortimentu pravidelně zařazujeme i novinky, které vybírá naše obchodní oddělení za asistence zkušených poradců. Například naše nabídka uzenin a mléčných výrobků je našimi zákazníky velmi oceňována (vítána). Naše prodejny jsou situovány v centrech měst a obcí nebo v dobře dostupných lokalitách a vybaveny tak, aby nakupování bylo pro Vás příjemné a pohodlné. Náš personál Vám vždy ochotně poradí s výběrem zboží a ochotně zodpoví Vaše dotazy.

 

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

Stále pro Vás připravujeme něco nového – zavedli jsme dárkové karty a věrnostní program, kde s naší TOP kartou získáte řadu výhod. V našich prodejnách si můžete dobít kredit mobilního telefonu, platit stravenkami nebo využít peněžní službu CAHSBACK. Každý týden najdete ty nejlepší ceny ve 14denním a týdenním letáku FLOP TOP a FLOP, ve kterých se také můžete těšit na soutěže i speciální akce, jakými jsou např. Středeční Topky. 

Přejeme si, abyste se u nás cítili  jako doma.

Obchod s českým srdcem.

FLOSMAN | POTRAVINY CZ | DOBRÝ VÝBĚR

Adresa, kontakt:

FLOSMAN S.R.O.
CHÝNOVSKÁ 1917/9, TÁBOR 390 02

TEL.: 381 791 325
E-MAIL: info@flosman.cz

Sociální sítě: