Nepřehlédnutelně modré auto Škoda – výhru z podzimní soutěže – jsme předali do rukou šťastné výherkyně. Vítězná účtenka byla zaregistrována ve Flopu v Dačicích.
.
 
Zajímalo nás, jestli je výherkyně, paní Bažantová, stálou zákaznicí Flopu, nebo se jednalo o náhodný nákup. „Jsem letitá zákaznice a moc spokojená,“ potvrdila paní Bažantová a dodala: „Do Flopu k panu Štěpánovi chodí celé Dačice, protože má nejlepší a vždycky čerstvé uzeniny. Je tím pověstný. Kolikrát stojí fronta před prodejnou ještě před otevřením.“ Chválu si rád a s potěšením vyslechl i přímo pan Štěpán se svou ženou, kteří na předávání osobně dorazili. Potvrdili, že se s paní Bažantovou znají od vidění. „Jsme rádi, že výhru získala věrná zákaznice, všichni na prodejně z toho máme radost a výhru jí přejeme.“
 

Mnoho šťastných kilometrů popřál paní Bažantové i pan Cimbůrek ze společnosti Flosman, partnera prodejen Flop. Dozvěděl se od syna výherkyně, že původní rodinné auto – taktéž Škoda – se jmenovalo „Klokan“. Jaké bude jméno pro nové auto zatím prý syn vymyšleno nemá. „Asi nejdřív pojedu do školy,“ odpověděl však bleskově na otázku, kam s novým autem vyrazí s maminkou nejdříve.

Výherkyni ještě jednou blahopřejeme a přejeme bezpečnou jízdu a ať auto rodině dlouho a šťastně slouží.

Rádi bychom poděkovali hlavnímu partnerovi, firmě LE&CO, výrobci jakostních uzenin, za poskytnutí auta do soutěže, a Autoservisu Jindra v Soběslavi za zajištění prostor pro slavnostní předávání.
 
Vy se již můžete těšit na další soutěže, které pro vás chystáme – doporučujeme sledovat náš Facebook ať vám žádná neunikne. Budeme držet palce, ať jste příště na místě paní Bažantové třeba právě vy.

Síť českých potravinářských prodejen v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě.

FLOSMAN | POTRAVINY CZ | DOBRÝ VÝBĚR

Adresa, kontakt:

FLOSMAN S.R.O.
CHÝNOVSKÁ 1917/9, TÁBOR 390 02

TEL.: 381 791 325
E-MAIL: info@flosman.cz

Sociální sítě: